YEŞİL GÖZLERE MAKYAJ ÖNERİLERİ


Yeşil göz makyajı yapmak çok keyifli! Yeşil göz rengini ortaya çıkaracak renkler ile oynayarak harika dumanlı göz makyajları yaratabilirsin. Yeşil göz rengine yakışan renkleri tercih ederek makyajının odak noktasını yeşil gözlerin yapmalısın.YEŞİL GÖZLERE MAKYAJ  ÖNERİLERİ

Yeşil göz makyajı yapmak çok keyifli! Yeşil göz rengini ortaya çıkaracak renkler ile oynayarak harika dumanlı göz makyajları yaratabilirsin. Yeşil göz rengine yakışan renkleri tercih ederek makyajının odak noktasını yeşil gözlerin yapmalısın.

Yeşil gözlere buğulu göz makyajı ve dumanlı göz makyajı çok yakışıyor. Sen de yeşil göz rengin ortaya çıkarmak için renklerle oynayarak iddialı bir dumanlı göz makyajı yapabilirsin. Yeşil göz makyajı günlük ve gece önerilerini öğrenmek için okumaya devam et.

Yeşil göz makyajı nasıl yapılır?


Göz rengine uygun renkleri seç

Yeşil göz makyajı için kahve, nude ve kızıl alt tonlu göz farlarını deneyebilirsin. Hem günlük hem de gece makyajında kullanılabilen bu renkler yeşil gözler için dumanlı göz makyajı yapmaya uygun.

Yeşil göz makyajları için yeşil rengine kontrast olan renkleri de deneyebilirsin Örneğin; mor? Yeşil gözlerine mor dumanlı göz makyajı yapmak seni oldukça çılgın gösterecek! Yeşil göz makyajı modellerinden ilham alarak gözlerini ön plana çıkarma zamanı geldi.

Yeşil göz makyajı için dumanlı makyaj yaparken önce far paletindeki en açık şampanya veya nude rengini al ve göz kapağının tamamına sürerek baz oluştur. Yeşil göz makyajı nasıl olmalı diye sorarsan bizce sade ve çekici olmalı. Far paletindeki kızıl veya sütlü kahve tonundaki farı al ve göz kapağının tam katlanma çizgisine uygulayarak iyice dağıt. Bu adım yeşil göz makyajına derinlik katacaktır.

Göz makyajını belirginleştirmek için gözlerinin dış köşelerine far paletindeki en koyu rengi kullan. Hafif bir kuyruk yapmak yeşil gözlüler için gece makyajında harikabir görüntü oluşturacak.

Yeşil gözlerin için dumanlı göz makyajı yaptığında kirpik diplerini belirginleştirmek için kahverengi farını ince far fırçası ile uygulayabilirsin. Kirpik diplerine yoğun bir şekilde kahvet tonlu far uygulamak gözlerini olduğundan daha büyük gösterecek.

SERHAT ŞENikon

INSTAGRAM

Beauty will save the world

TAKİP ET

YOUTUBE

Makyaj Videoları İçin Kanalıma

ABONE OL

BLOG

Eğitim ve Bilgilendirme İçin

DEVAMI

E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun

Kaydol

RANDEVU AL